A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Знання та вміння - запорука успіху!

Дата: 06.06.2024 08:37
Кількість переглядів: 160

4 червня на електротехнічному відділенні коледжу відбувся щорічний конкурс «Кращий за професією». Цей захід вже став традиційним і завжди привертає увагу студентів, викладачів та всіх небайдужих до електротехніки.

Конкурс складався з кількох етапів. У першому етапі учасники повинні були продемонструвати свої знання з електропостачання. Інші етапи вимагали від конкурсантів навичок з монтажу електричних схем, встановлення електрообладнання та усунення несправностей.

Цього року в конкурсі взяли участь 2 команди студентів, які продемонстрували високий рівень підготовки. Кожен учасник продемонстрував відмінні знання і майстерність, що зробило вибір переможця непростим завданням для журі.

Переможцем конкурсу в командному заліку стала 231 група, в особистому заліку - студент третього курсу Олександр Лясківський, який блискуче справився з усіма завданнями та виявив високий рівень професійної підготовки. Друге місце зайняв Куцевол Антон, а третє – Худченко Дмитро. Всі призери отримали грамоти та цінні подарунки.

Ми вітаємо учасників та переможців конкурсу «Кращий за професією» і  віримо, що ви й надалі будете здобувати нові знання та вдосконалювати свої  фахові навички.

Нехай ваша майстерність та знання слугують на благо  України!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень