A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Пам'ятка читача

       Під час запису до бібліотеки користувачі повинні ознайомитись з Правилами користування і підтвердити зобов’язання про їх виконання своїм підписом в читацькому формулярі.

Для запису в бібліотеку

Студенту необхідно подати студентський квиток, іншим категоріям користувачів бібліотекою ‒ паспорт.

Навчальна література видається на абонементі на семестр або на навчальний рік в кількості, що відповідає навчальним планам і програмам.

Газети, журнали, енциклопедії, довідники, а також книги, які є в бібліотеці в обмеженній кількості, видаються студентам лише в читальному залі.·

З літературою читального залу читач повинен працювати у приміщенні бібліотеки, виносити літературу за межі бібліотеки дозволяється лише для копіювання необхідних сторінок.

У разі неповернення літератури читальному залу в день її видання, читач позбавляється права користування літературою читального залу до кінця навчального року.

Наприкінці кожного навчального року (до 5-го липня) необхідно повернути в бібліотеку всі підручники.

Читачі, що закінчили навчальний заклад повинні до отримання диплому повністю розрахуватись з бібліотекою і підписати обхідний лист.

Читачі, що втратили книжки з бібліотечного фонду, або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж рівноцінними. (Увага! будь-які підручники замінюються тільки на українські видання 2018-2020 років видання)

При неможливості заміни книги, читач повинен зробити ксерокопію цього видання.

При втраті особливо цінних для бібліотеки видань, якщо  номінальна вартість втраченої (пошкодженої) літератури значно нижче фактичної, рівноцінна заміна іншим виданням визначається бібліотекою окремо за кожне видання в залежності від його цінності

Пам’ятайте!!! ВИ повинні повернути книгу з тим інвентарним номером, який отримали.

За порушення Правил користування бібліотекою користувач позбавляється права користуватись абонементом та читальним залом на термін, який визначається працівниками бібліотеки.

Дбайливо ставтесь до книжок: повертайте їх у встановлені терміни.

Не виносьте з бібліотеки не записану до формуляра літературу.

Не виривайте і не загинайте сторінки, не виймайте картки з каталогів і картотек!!!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень