A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Студентське самоврядування

План роботи студентського самоврядування

Студентське самоврядування Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу

Радіодиктант 2022

СТУДЕНСЬКА РАДА САМОВРЯДУВАННЯ  вітає з днем студента 17 листопала  усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти, разом з усім народом України, демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну! Тож нехай це свято об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!  Святкування Міжнародного дня студента в Таращанському коледжі розпочалось фестивалем першокурсників, на якому коледжани сміливо заявили про себе: студентські мініатюри, перевтілення у різноманітні образи, танці та пісні, ‒ все це стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу студентства. Урочисто та цікаво пройшла гумористична церемонія повяти старост першокурсників, яка надовго запам’ятається студентам в рамках концерту. Привітавши студентів нового набору з першим у їх житті Днем студента, заступник директора з навчально-виховної роботи,  кандидат педагогічних наук Зубчевська Світлана Володимирівна  вручила їм залікові книжки.

 

Спортивні змагання “Козацькі ігри” до Дня захисника України

14 жовтня Свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, День захисника України. Саме до цієї визначної дати у Таращанському коледжі пройшли спортивні змагання «Козацькі ігри», організаторами яких стали викладачі фізичного виховання Бурлій Є.Г., Поліщук В.Б.

Метою заходу стало: відзначати День захисника України, сприяти згуртуванню студентського колективу, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень