A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Саміт «Perspektywy Women in Tech Summit 2024» у м. Варшаві (Польща)

Дата: 19.06.2024 09:37
Кількість переглядів: 78

 

Випускниця електротехнічного відділення ТТЕПФК, студентка Факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Савіченко Поліна Ігорівна взяла участь у дводенному міжнародному саміті «Perspektywy Women in Tech Summit 2024», який відбувся у м. Варшаві (Польща) та був організований освітньою установою «Perspektywy» (Perspektywy Education Foundation).

Захід об’єднав лідерів tech-індустрії, представників наукового сектору, інноваційних бізнес-структур та організацій, а також стартап-сфери з різних країн світу.

Цього року участь у саміті прийняли участь близько 15000 учасників.

Women in Tech Ukraine - це об’єднання жінок України, які будують кар'єру в технічних галузях.

Саміт Perspektywy Women in Tech – це баланс між технікою та життям — це відновлення контролю над нашим життям — нашим суспільством, наукою, бізнесом та інноваціями — і використання технологій як інструменту для підвищення нашого потенціалу та досвіду, а не домінування над ними.

Гасло цьогорічного заходу — «Tech Life Balance», і його ведучими темами будуть — квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

Учасники заходу відвідали серію лекцій від запрошених спікерів, взяли участь у панельних дискусіях та воркшопах. Серед питань, яким були присвячені доповіді спікерів та дискусії: вагомий внесок жінок у розвиток технологій, формування високотехнологічного майбутнього та сприяння інклюзивності в галузі; інноваційні технології для автоматизації бізнес-процесів та роботи з великими даними; видатні досягнення жінок у науці; ера технологій штучного інтелекту та сфери застосування ШІ; інновації та стартапи; лідерство та його важливість для позитивних змін; технології заради сталого майбутнього та багато інших. Крім того, для учасників «Perspektywy Women in Tech Summit 2024» були організовані зустрічі з менторами – представниками міжнародних компаній та інституцій.

Партнерами саміту виступили такі компанії, як: Global Logic, Hitachy Energy, Hitachy Vantara, T-Mobile, Visa Foundation, Google, Netflix, EY, KPMG, Paramount Pictures та інші лідери ринків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень