A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

День презентації закладу освіти

Дата: 29.05.2024 09:50
Кількість переглядів: 133

У Таращанському коледжі відбувся профорієнтаційний захід День презентації закладу освіти – це не лише можливість побувати в реальних умовах освітнього закладу, де плануєш навчатися, а ще й – відчути особливу енергетику студентського середовища: розмаїту, цікаву, насичену, змістовну.

У такій атмосфері щирої зустрічі побували 24 травня більше ста випускників закладів загальної середньої освіти регіону. Цікава культурно-мистецька презентація, знайомство з матеріально-технічною базою коледжу, відвідування музейних кімнат, спілкування у малих групах за обраною спеціальністю, відкриті дискусії зі здобувачами освіти коледжу і  багато позитивних вражень в усіх причетних до події – така коротка хронологія цього дня.

То ж, віримо, що гідно презентували Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж і матимемо гарне поповнення коледжанської родини! Дякуємо і випускникам, і їх батькам, і студентам коледжу за цей цікавий день. Дякуємо нашим Захисникам за можливість проводити такі заходи! Віримо у наше майбутнє!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3946723805559428&set=pcb.2210218789343438

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень