A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

ВПЕВНЕНИЙ ПОСТУП РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ КОЛЕДЖУ

Дата: 27.05.2024 11:42
Кількість переглядів: 159

22 травня 2024 року в Таращанському технічному та економіко-правовому фаховому коледжі було проведено традиційний методичний фестиваль «Циклова комісія презентує» з метою пропаганди перспективного педагогічного досвіду, обмін досвідом роботи з упровадження нових педагогічних знахідок, які виходять за межі традицій та загальних стереотипів.

Відкрили захід директор коледжу – Микола Крамар та заступник з навчально-виховної роботи – Світлана Зубчевська. Вони зазначили, що методична робота є невід'ємною складовою діяльності педагогів, яка забезпечує створення умов для підвищення майстерності педагога та побажали плідної і ефективної роботи.

Одним із шляхів поліпшення якості освітнього процесу є  постійне вдосконалення професійної майстерності  педагога. Методична робота спонукає викладача до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педагогічного колективу педагогічними знахідками наголосила завідувачка навчально-методичного кабінету Світлана Барало.

Власні напрацювання презентували шість циклових комісій.

Надбання членів циклової комісії професійно-практичної підготовки  спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» презентував голова циклової комісії електротехнічного відділення Олег Барало. Світлана Бахмат та Антоніна Корнієнко презентували роботу викладачів економіко-правового відділення.

Голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Агроінженерія» - Марія Івашина та голова циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки Інна Шапаренко продемонстрували методичні напрацювання колег.

Слово мали також викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки, які продемонстрували власні надбання.

Цьогоріч фестиваль вразив змістовністю представлених розробок та масовістю – у заході взяли участь всі, без виключення, члени циклових комісій.

Потужний колектив коледжу перебуває в постійному творчому пошуку.

Презентований педагогічний досвід є результатом системної кропіткої праці

та характеризується актуальністю, новизною, прикладною спрямованістю, відображає власний стиль роботи і сприяє оновленню освітнього процесу.

Педагоги коледжу переконані: для формування якісного фахівця необхідне системне самовдосконалення і розвиток викладача. Знаємо, що наша праця дає змогу випускникам коледжу впевнено почувати себе у непростих конкурентних умовах ринкової економіки.

Дякуємо нашим Захисникам за змогу жити і творити заради майбутнього України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень