A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Загинув випускник Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу АНДРІЙ НІЛОВ

Дата: 14.04.2023 11:46
Кількість переглядів: 67

 

Трагічна звістка сколихнула душі коледжан – загинув випускник інженерно-технічного відділення Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу АНДРІЙ НІЛОВ.

І сьогодні згадуємо його як відповідального студента, вірного товариша, спокійного, життєрадісного, сповненого мрій і планів.

Сумно, тяжко, гірко…

Співчуваємо рідним, розділяємо біль втрати.

Царство небесне тобі, Андрію. Дякуємо за твій подвиг.

Народився Андрій 27 жовтня 1996 року в смт Дослідницьке Київської області. Закінчив Дослідницьку загальноосвітню школу.

В 2012 році вступив на перший курс інженерно-технічного відділення Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу, який закінчив в 2016 році.

Цього ж року вступає на перший курс механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України на спеціальність «Агроінженерія».

В 2019 продовжив навчання в магістратурі. Після закінчення магістратури працював на посадах інженера-механіка, техніка-програміста, менеджера.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації, не маючи військової професії, став на захист України. Неодноразово звертався до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у м. Київ та м. Біла Церква, де йому відмовляли.

Був призваний на службу 01.06.2022 року Хмельницьким РТЦК та СП добровольцем. Мужньо захищав Україну від російських агресорів під командуванням Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі»).

07 квітня 2023 року головний сержант 2-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону Андрій Юрійович Нілов, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Хромове Донецької області, трагічно загинув. Під час відбиття атаки противника ворог наніс вогневе артилерійське ураження, внаслідок чого Андрій Юрійович отримав поранення, несумісні з життям.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень