A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

СХВИЛЬОВАНІ, РОЗЧУЛЕНІ, ВРАЖЕНІ, ВДЯЧНІ…

Дата: 03.06.2024 12:04
Кількість переглядів: 482

Такі почуття висловлювали випускники Таращанського технікуму-коледжу різних років, які прийшли, приїхали – злетілись на зустріч зі своєю юністю, студентськими роками, друзями і викладачами.

Колектив Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу, вірний традиціям закладу освіти, щорічно у першу суботу червня гідно зустрічає гостей.

Цьогоріч багато, більше, ніж будь-коли, випускників завітали до альма-матер. Особливо вразила нас зустріч випускників 1974 року відділень електрифікації та механізації. Поважні дорослі статечні досвідчені… А тут – розтривожені світлими спогадами, втирають непрохану сльозу- і згадують, і дякують: закладу освіти, викладачам, одногрупникам – всім тим, хто був поруч, хто настановами і власним життєвим прикладом став справжнім порадником на все життя.

Присутні на зустрічі випускники щиро дякували колективу коледжу за емоційну, зворушливу, таку щемливу атмосферу, що панувала у залі зібрань: згадали і викладачів, що відійшли у вічність, і Захисників, що віддали життя за Україну у цій страшній війні, запалили свічку і вклонилися світлій пам’яті кожного…

Авторськими пісенними творами, цікавими хореографічними композиціями, патріотичними і народними піснями привітали учасників зібрання колективи художньої самодіяльності коледжу, а викладацький жіночий вокальний  колектив «Доля» і його керівник Анатолій Тарасенко отримали нагороду – ПЕРША ПРЕМІЯ -  за участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Мамина вишня».

Під час концертної програми зібрано на потреби наших янголів ЗСУ – 3090 гривень, які ми обов’язково спрямуємо за призначенням.

Пройшли коридорами, відвідали музейні кімнати, посиділи за студентськими столами… і довго дякували за теплу зустріч.

А ми, коледжани, дякуємо нашим Захисникам за змогу зустрічати гостей! Дякуємо випускникам за бажання зустрічатися!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3954058734825935&set=pcb.2215477002150950


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень