A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Вічна світла пам'ять колезі

Дата: 28.03.2024 13:37
Кількість переглядів: 710

Вічна світла пам'ять колезі

Колектив Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу з сумом повідомляє про те, що 28 березня після тривалої тяжкої хвороби передчасно пішов з життя наш колега, працівник закладу освіти, Руденко Віктор Володимирович.

         Віктор Володимирович  народився 5 березня 1950 року  в селі Денихівка Тетіївського району Київської області.

        У рідному селі закінчив середню школу, у якій ще рік працював лаборантом. Після демобілізації з лав військової служби в 1971 році вступив до Таращанського тоді ще радгоспу-технікуму на відділення електрифікації. Отримавши 1974 року спеціальність техніка-електрика,  працював в одному з радгоспів на Київщині.

      Стаж роботи Віктора Руденка у Таращанському коледжі складає 45 років, а починається він з 1979 року, коли молодого спеціаліста, випускника закладу було прийнято на посаду лаборанта відділення електрифікації.   

        З 1991 по 2014 рік Віктор Володимирович обіймав посаду майстра виробничого навчання. Останнім часом працював електриком та робітником з обслуговування і ремонту будівель. До роботи на посадах, які він обіймав, Віктор Володимирович мав дуже відповідальне ставлення. Професійно грамотний, добросовісний, безвідмовний, чуйний, товариський - таким він залишиться у  пам’яті колег по роботі, друзів та студентів.

         Сьогодні ми розділяємо з рідними і близькими покійного горе втрати. Сумуємо разом із вами.

         Тож нехай земля Таращанська дарує вічний спокій тілу померлого, а Господь приймає його душу у своє Царство Небесне.

 

Сумуючі коледжани

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень