A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

Мистецтво 3D моделювання

Дата: 24.04.2024 14:07
Кількість переглядів: 121

У коледжі гурткова робота з дисципліни "Комп'ютерна та інженерна  графіка" зосереджена на 3D-моделюванні виробів різної складності. Ця діяльність надає студентам унікальну можливість поєднати теорію з практикою, відкриваючи нові горизонти у світ сучасних технологій.

У рамках роботи гуртка здобувачі освіти вивчають різноманітні методи та інструменти для створення тривимірних моделей.

Викладач Олег Барало, який веде гурток, має багатий досвід у галузі 3D-моделювання та комп'ютерної графіки, що дозволяє йому  ділитися знаннями та надихати студентів на творчість.

Під час занять здобувачі освіти вчаться використовувати професійне програмне забезпечення для 3D-моделювання. Завдяки цьому студенти отримують практичний досвід, створюючи реалістичні моделі різних об'єктів: від простих геометричних форм до складних виробів.

Одна з ключових переваг гурткової роботи полягає в тому, що вона дозволяє студентам працювати над власними проєктами та обмінюватися досвідом з іншими учасниками гуртка.

Гурток 3D-моделювання також допомагає студентам краще зрозуміти, як працюють сучасні технології у різних галузях, включаючи інженерію та навіть ігрову індустрію. Вони відкривають нові можливості та розвивають навички, необхідні у сучасному технологічному світі.

Студенти, які відвідують цей гурток, отримують міцний фундамент для подальшого розвитку у своїй кар'єрі і вдосконалюють фахові компетентності.

Переконані, що навики засвоєні на занятті гуртка відкриють нові можливості здобувачам освіти для творчості і реалізації особистості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень