A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

УДОСКОНАЛЮЄМО ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ

Дата: 18.10.2023 15:37
Кількість переглядів: 38

Здобувачі освіти економіко-правового відділення спеціальності “Право” Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу провели практичне заняття в суді.

Керівник апарату Таращанського районного суду Катерина Вовченко розповіла про особливості роботи Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи і її підсистем (модулів), ознайомила з обміном між учасниками процесу та судом процесуальними документами в електронному вигляді через «Електронний суд» та з організаційною структурою суду.

Здобувачі освіти були присутні на судовому засіданні, що сприяє закріпленню знань  та напрацюванню навичок застосування норм процесуального права в професійній діяльності. 

Співпраця з Таращанським районним судом триває з моменту створення відділення. Працівники суду допомагають в навчанні та практичній підготовці майбутніх юристів. 

Така співпраця дає можливість майбутнім юристам вивчати особливості судочинства, ведення судового засідання, набувати навичок спілкування з учасниками судового процесу та підвищувати рівень професійності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень