A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж

ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ КОЛЕДЖАН

Дата: 10.06.2024 15:47
Кількість переглядів: 413

Конституція України визначає захист України обов’язком громадян України, найважливішою функцією держави. Безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

З метою формування у студентської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання 05-06 травня для студентів I курсу Таращанського технічного та економіко-правового фахового коледжу було проведено навчально-польові(тренувальні) збори/заняття  членами Таращанського ДФТГ.

Під час цих занять студентів ознайомили з основами тактичної медицини, військової топографії, де особлива увага зверталася на вироблення практичних навичок у орієнтуванні на незнайомій місцевості та визначення захисних властивостей місцевості, знання, вміння і навички, одержані на заняттях з військової топографії, удосконалювалися на заняттях з тактичної і вогневої підготовки, було проведено основи бойового злагодження, проходження смуги перешкод, проведення наступальних та відступальних дій в бойових умовах та техніки бою, бойові стрільби з автомата АК-74.

Студенти отримали корисні знання, певні практичні навички та масу емоцій, і ще раз переконалися, яка важка і відповідальна робота військових.

Дякуємо членам Таращанського ДФТГ, особисто Коваленку І.В., Якименку О.В., Черкасу В.О. керівництву Таращанської міської ради в особі Кривошеєва М.Ю., поліцейському офіцеру громади Старикову С.В. за сприяння та проведену роботу, приватному підприємцю Кашку В.Л. за надані тренувальні засоби, директору ПП «Андрусенко А.А.» за безкоштовне перевезення студентів.

Віримо в наші ЗСУ і дуже сподіваємося, що отримані знання студентам ніколи на знадобляться  і всі ми будемо жити під мирним небом України.

 Слава Україні! Героям слава!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень