ДЕНЬ ЄДНАННЯ – 16 ЛЮТОГО 2022 РОКУ
Сьогодні, 16 лютого, в Україні вперше відзначається День єднання. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
З нагоди цього дня на площі Незалежності Таращі відбулося урочисте дійство, в якому разом з представники влади, посадовцями, військовими, правоохоронцями, головами громад Таращанщини та пересічними таращанами викладачі та студенти Таращанськго технічного та економіко-правового фахового коледжу, взяли участь в урочистому піднятті Державного прапора України, разом співали Гімн, створили символічний ланцюг єдності. Кожен присутній з коледжан був з синьо-жовтою стрічкою.
Ми-єдина країна! Ми – сильні! Ми- разом!